משחקי סוגר שטחים

משחקים » סוגר שטחים

Jezzball Online
22/11/2008
Jezzball Online
משחקים: 23360
4 כוכבים

משחקי נוסטלגי מעולה המשלב מחשבה וזריזות. תצטרכו לסגור שטח של 75 אחוז מהשלב ע"מ..

Land Grab
02/09/2008
Land Grab
משחקים: 26292
4 כוכבים

סוגר שטחים מעולה בסטייל של לוני-טונס! תהנו!

J-Ball
25/01/2008
J-Ball
משחקים: 22628
3 כוכבים

סוגר שטחים קלאסי ומגניב מוקצבות לכם שלוש פסילות בלבד, מעבר לזה אתם בכוחות..

Pac - Xon
27/10/2007
Pac - Xon
משחקים: 108647
4 כוכבים

סוגר שטחים מגניב סטייל פאק-מן אתם צריך למלא 80% לפחות מהשלבכדי להתקדם. ככל..  משחקי סוגר שטחים הם קבוצת משחקים פופולארית מאוד אשר שורשיה וותיקים וישנים וללא ספק ראויים להיחשב כמשחקים נוסטלגיים. משחקים אלו מבוססים כולם על משחקים וותיקים שהחלו את ימיהם עוד בעידן משחקי הוידיאו (טרום עידן המחשב הביתי) וכיום קיימים המון פיתוחים מתקדמים של משחקי סוגר שטחים אך כולם מבוססים על אותו העיקרון הבסיסי.

  מטרת העל במשחקי סוגר שטחים הוא למעשה להשלים כמה שיותר שטחים באמצעות השחקן המצוי על מסגרת של שטח בה הוא יכול לנוע בחופשיות. עליו להיכנס אל תוך השטח עצמו ולחזור במהירה בחזרה אל המסגרת מבלי שיפגע מאותם יצורים או מפלצות שמאיימות לחסל אותו (זהות המפלצות משתנה ממשחק למשחק). השלב מסתיים כאשר השחק מצליח לסגור יותר מ-80% משטח המסך הכולל (ושימו לב זוהי משימה שאינה פשוטה כלל).

  לאורך המשחק מפוזרים בשטח גם בונוסים המעניקים לשחקן יכולות טובות יותר כמו תנועה מהירה, יכולת ירייה, השהיית תנועות האויבים ובכך הוא יכול לסגור שטחים גדולים יותר בפרק זמן קצר יותר.

  לא מעט משחקים מתקדמים המשיכו את דרכו של משחק סוגר שטחים הקלאסי וניתן כיום למצוא גרסאות עם מותגים כמו סוגר שטחים של לוניטונס ושאר גיבורי ילדים. בכולם המטרה היא זהה והאתגר להשלים שטחים הופך להיות קשה יותר ויותר ככל שהמסכים מתקדמים, האויבים נעשים מקצועיים ומאיימים יותר ויותר והשחקן צריך להפגין הרבה יותר מהירות, תנועה דינאמית על פני המסך על מנת לבלבל את האויב ועוד.

  גיימבו משחקים מציע מגוון משחקים מסדרת סוגר שטחים, נסו אחד והאמינו לנו לא תוכלו להפסיק. חפשו והקפידו להישאר מעודכנים מאחר ומשחקי סוגר שטחים אונליין בגיימבו מתעדכנים על בסיס קבוע באופן שוטף!

  עוד בנושא סוגר שטחים

  כניסה לגיימבו עם הפייסבוק שלי

  הצטרפו אלינו לפייסבוק